Kuchnia na poddaszu – nowoczesna kolorystyka

Meble do kuchni zostały wykonane indywidualnie na wymiar przez nasze studio.  Elementy zabudowy są dobrze dopasowane do pokroju ścian oraz wymagań właścicieli. W kuchni ważne jest praktyczne wykorzystanie każdej przestrzeni.  W tej realizacji wydaje się, że przeszkodę może stanowić skos w suficie. Dla naszego studia Kuchnie Kocur to żaden problem.

Zabudowa została wykonana tak, aby maksymalnie zwiększyć komfort jej użytkowania. Brak tutaj trudno dostępnych zakamarków a wszystkie szafki otwierają się w pełni.  Pomieszczenie jest na tyle też obszerne, aby zmieściło się wszystko, co potrzebne, nie ma natłoku brył.

Ta nowoczesna kuchnia spełnia wszystkie funkcje praktyczne. Strefa umożliwiająca gotowanie jest obszerna. Na fotografiach tego nie widać, ale zaplanowano jeszcze miejsce na stół i trzy krzesła. Natomiast jest do dyspozycji jadalnia właściwa i to tam rodzina spożywa posiłki.

Projekt kuchni od początku zakładał wyposażenie w dobrej klasy akcesoria i sprzęt agd. Taka zresztą była wola właścicieli – zleceniodawców. Odpowiednio zostały dobrane multifunkcyjny piekarnik, okap i gazowa płyta kuchenna.

Tak dobrze wyposażona kuchnia spełnia potrzeby domowników oraz znacząco poprawia jakość życia. Pomaga szanować nie tylko czas ale i pieniądze.

Fronty mebli w kolorze kości słoniowej przecina grafitowy odcień blatu. Wygodne uchwyty pomagają dostać się do licznych szafek i szuflad o różnorodnych wymiarach.